Loading...


Neden Infoart CRM Platformunu Seçmelisiniz?

Bir milyondan fazla insan, iş dünyasından çıkmalarına ve benzersiz iş sorunlarını çözmelerine yardımcı olmak için dünyanın önde gelen İşyeri İnovasyon Platformuna (Claris FileMaker Platformu) yöneldi.

Stacks Image 438
Her Yerden Ulaşım

Mobil cihazlarda, bilgisayarlarda ve web'de birlikte sorunsuzca çalışan uygulamalar oluşturmak için bir birleştirilmiş platform kullanın. Gerçek zamanlı güncellemeler, tüm kullanıcıların aynı anda en son bilgilere erişmesini sağlar.

Stacks Image 444
Esnek

Sezgisel grafik arayüzü, esnek tasarım araçlarını, yerleşik Başlangıç uygulamalarını ve kullanıma hazır temaları kullanarak tam olarak istediğiniz uygulamayı oluşturun. Görevleri ve iş akışlarını otomatikleştirmek için yerleşik komut dosyası adımlarını kullanın. Şirket içi veya bulutta dağıtın.

Stacks Image 587
Hesap Kilitleme

Özel oturum açma girişimlerinden sonra bir hesabı geçici olarak kilitleyerek özel uygulamalarınızı kaba kuvvet saldırılarına karşı koruyun.

Stacks Image 591
Çalışmaya Devam Edin

Ağ bağlantınızı kaybederseniz, bağlantı geri yüklenirken ana bilgisayara bağlı değilken yerel dosyalarla çalışmaya devam edin. Tekrar bağlantı sağlandığında senkronize olun.

Stacks Image 599
Kullanıma Hazır Güvenlik

Bilgilerinizi merkezileştirin ve kanıtlanmış şifreleme standartlarını kullanarak verilere güvenle erişin. Tek bir alan için bile grup veya bireysel kullanıcı ayrıcalıklarını yönetin.

Stacks Image 603
Yerleşik Raporlama Araçları

Anında raporlar oluşturun, renkli grafikler hazırlayın ve adım adım asistanla özel raporlar oluşturun.

Stacks Image 611
Kolay Entegrasyon

Harici SQL verilerine canlı, 2 yönlü bağlantılarla mevcut veri ve sistemlere bağlanın. Güçlü REST API'leri ile diğer popüler uygulamalar ve web servisleri ile entegrasyon.

Stacks Image 615
Ölçeklenebilir

Küçük, büyük veya büyüyen ekibinizle verileri güvenle paylaşın. FileMaker Server, yerinde 500'e kadar eşzamanlı kullanıcıyı destekler. FileMaker Cloud, AWS Cloud ile aynı anda 100 kullanıcıyı desteklemektedir.

Stacks Image 623
Bütçeye Uygun

FileMaker Platformu çoğu bütçeye uyar ve pahalı kurumsal uygulamalara veya karmaşık programlama projelerine kıyasla büyük bir değerdir.

Stacks Image 627
Kanıtlanmış Platform

FileMaker, Inc. bir Apple iştirakidir ve her yıl müşterileri memnun eden yüksek kaliteli yazılım sunma konusunda kanıtlanmış bir sicile sahiptir.

Stacks Image 650
Global Partner ve Eğitmenler

Özel uygulamalarınızı oluşturmak veya birebir eğitim vermek için geniş bir global ve deneyimli ortaklar ağına erişin.

Stacks Image 654
Kapsamlı Öğrenme Araçları

Özel uygulamalar oluşturmanıza veya sorunları gidermenize yardımcı olmak için çok çeşitli kaynaklardan birini seçin (belgeler, videolar, çevrimiçi topluluk ve yıllık geliştirici konferansı dahil).


Çerezleri, sitenin performans ve kullanımı hakkında bilgi toplayıp analiz etmek, sosyal medya özellikleri sağlamak, içerik ve reklamları geliştirmek ve özelleştirmek için kullanıyoruz. Detaylı Bilgi