FileMaker Platformu


İşinizdeki zorlukları çözmek için doğru araç.

Her gün yapmanız gereken büyük görevler yüzünden bunalmış mıydınız? Aşırı karmaşık olmayan doğru takımı bulmakta zorlanıyor musunuz ve tam olarak ekibinizin doğru fiyata ihtiyacı var mı? Sizin yaptığınız şekilde çalışan özel uygulamaları hızla oluşturmak için FileMaker Platformunu seçin.

Stacks Image 79434

Neden FileMaker Platformunu Seçmelisiniz?

Bir milyondan fazla insan, iş dünyasından çıkmalarına ve benzersiz iş sorunlarını çözmelerine yardımcı olmak için dünyanın önde gelen İşyeri İnovasyon Platformuna (FileMaker Platformu) yöneldi.

Stacks Image 78859

Videoyu izleyin


Filemaker Platformu

Sadece Filemaker Platform; kişileri, varlıkları, projeleri ve daha fazlasını,
haftalar ve aylar değil, saatler ve günler içinde idare etmeye başlamanız için ihtiyaç duyduklarınıza sahiptir.

Stacks Image 79468
Her Yerden Ulaşım

Mobil cihazlarda, bilgisayarlarda ve web'de birlikte sorunsuzca çalışan uygulamalar oluşturmak için bir birleştirilmiş platform kullanın. Gerçek zamanlı güncellemeler, tüm kullanıcıların aynı anda en son bilgilere erişmesini sağlar.

Stacks Image 79474
Esnek

Sezgisel grafik arayüzü, esnek tasarım araçlarını, yerleşik Başlangıç uygulamalarını ve kullanıma hazır temaları kullanarak tam olarak istediğiniz uygulamayı oluşturun. Görevleri ve iş akışlarını otomatikleştirmek için yerleşik komut dosyası adımlarını kullanın. Şirket içi veya bulutta dağıtın.

Stacks Image 79560
Hesap Kilitleme

Özel oturum açma girişimlerinden sonra bir hesabı geçici olarak kilitleyerek özel uygulamalarınızı kaba kuvvet saldırılarına karşı koruyun.

Stacks Image 79567
Çalışmaya Devam Edin

Ağ bağlantınızı kaybederseniz, bağlantı geri yüklenirken ana bilgisayara bağlı değilken yerel dosyalarla çalışmaya devam edin. Tekrar başlandı sağlandığında senkronize olun.

Stacks Image 79484
Kullanıma Hazır Güvenlik

Bilgilerinizi merkezileştirin ve kanıtlanmış şifreleme standartlarını kullanarak verilere güvenle erişin. Tek bir alan için bile grup veya bireysel kullanıcı ayrıcalıklarını yönetin.

Stacks Image 79491
Yerleşik Raporlama Araçları

Anında raporlar oluşturun, renkli grafikler hazırlayın ve adım adım asistanla özel raporlar oluşturun.

Stacks Image 79499
Kolay Entegrasyon

Harici SQL verilerine canlı, 2 yönlü bağlantılarla mevcut veri ve sistemlere bağlanın. Güçlü REST API'leri ile diğer popüler uygulamalar ve web servisleri ile entegrasyon.

Stacks Image 79506
Ölçeklenebilir

Küçük, büyük veya büyüyen ekibinizle verileri güvenle paylaşın. FileMaker Server, yerinde 500'e kadar eşzamanlı kullanıcıyı destekler. FileMaker Cloud, AWS Cloud ile aynı anda 100 kullanıcıyı desteklemektedir.

Stacks Image 79514
Bütçeye Uygun

FileMaker Platformu çoğu bütçeye uyar ve pahalı kurumsal uygulamalara veya karmaşık programlama projelerine kıyasla büyük bir değerdir.

Stacks Image 79521
Kanıtlanmış Platform

FileMaker, Inc. bir Apple iştirakidir ve her yıl müşterileri memnun eden yüksek kaliteli yazılım sunma konusunda kanıtlanmış bir sicile sahiptir.

Stacks Image 79529
Global Partner ve Eğitmenler

Özel uygulamalarınızı oluşturmak veya birebir eğitim vermek için geniş bir global ve deneyimli ortaklar ağına erişin.

Stacks Image 79536
Kapsamlı Öğrenme Araçları

Özel uygulamalar oluşturmanıza veya sorunları gidermenize yardımcı olmak için çok çeşitli kaynaklardan birini seçin (belgeler, videolar, çevrimiçi topluluk ve yıllık geliştirici konferansı dahil).

Mail listemize üye ol

* indicates required

Hakkında

2016 yılında Ar-Ge firması olarak kurulan Infoart Consulting 3 yıl , sağlık sektöründen spora, inşaat sektöründen madencilik sektörüne ve kobilerden holdinglere kadar çeşitli hizmetler sunmuş ve yaklaşık olarak 70 bin kullanıcıya hizmet vermektedir. Aynı zamanda Infoart, faaliyetlerini Apple firmasının FileMaker Business Alliance üyesi olarak sürdürmektedir.


Worfact indirmek için;
Infoart Consulting ® 2016