Loading...

Infoart Gizlilik Bildirimi

Son Güncelleme Tarihi : 10 Temmuz 2020

Gizliliğiniz bizim için önemlidir. Bu gizlilik bildirimi sizden hangi kişisel verileri topladığımızı ve bunları nasıl kullandığımızı açıklamaktadır. Aşağıda yer alan özetleri okumanızı ve belirli bir konuda daha fazla bilgi edinmek için "Daha Fazla Bilgi"ye tıklamanızı öneririz.

Ürüne özel ayrıntılar bölümleri belirli Infoart ürünleri ile ilgili ek bilgiler sağlar. Bu bildirim aşağıda belirtilen Infoart ürünlerinin yanı sıra bu bildirimin görüntülendiği diğer Infoart ürünleri için geçerlidir. Bu bildirimde belirtilen Infoart ürünlerine başvurular Infoart hizmetleri, web siteleri, uygulamaları, yazılımları ve cihazları içerir.

Infoart Spor ve Sağlık Hizmetleri

Infoart spor ve sağlık hizmetleri antrenman ve sağlık verilerinizi anlamanıza ve yönetmenize yardımcı olabilir. Bu hizmetler Worfact Band cihazları, Worfact Sağlık ve spor uygulamaları ve diğer ilgili hizmetleri içerir. Band kalp hızı ve atılan adım gibi verileri izlemenize yardımcı olur. Worfact Sağlık ve spor uygulaması Infoart sunucularına veri gönderir ve söz konusu veriyi yönetmenizi ve kontrol etmenizi sağlar. Uygulama, Band'e bildirim göndermesi için telefonunuzdaki diğer uygulamalar için bir kanal sağlar. Worfact Sağlık ve spor sağlık verilerinizi toplamanızı, düzenlemenizi, veri eklemenizi, saklamanızı ve çevrimiçi olarak paylaşmanızı sağlayan kişisel bir sağlık platformudur. Worfact Sağlık ve spor ile sağlık verilerinizi ailenizle, arkadaşlarınızla, öğrencilerinizle, kişisel koçunuzla ve sağlık uzmanlarıyla paylaşabilirsiniz.

Worfact Sağlık ve Spor

Worfact Sağlık ve spor, sağlık ve spor verilerinizi toplamanızı, düzenlemenizi, saklamanızı ve çevrimiçi olarak paylaşmanızı sağlayan kişisel bir sağlık platformudur. Worfact Sağlık ve spor ile kendi sağlık kayıtlarınızı kontrol edebilirsiniz.

Worfact Sağlık ve spor hizmetleri deneyimlerinizi geliştirme ve kişiselleştirmeyi de kapsayan hizmetleri sağlamak üzere verilerinizi toplar ve kullanır. Worfact Sağlık ve spor hizmetleri üzerinden Infoart’a sağladığınız sağlık verileri diğer Infoart hizmetlerinden alınan verilerle birleştirilmez veya açık izniniz olmadan farklı amaçlar için kullanılmaz. Örneğin, Infoart katılma konusunda izninizi almadan sağlık verilerinizi size pazarlama veya reklam yapmak üzere kullanmaz.

Worfact Sağlık ve Spor ve Worfact Band

Worfact Sağlık ve spor ve Worfact Band sağlık verilerinizi anlayıp yönetmenize yardımcı olabilir. Toplanan veriler kullandığınız hizmetler ile özelliklere bağlıdır ve aşağıdakileri içerir:

Profil Verileri. Profil oluşturduğunuzda, etkinlik sonuçlarınızı hesaplamak için kullanılmak üzere boy, kilo ve yaş gibi verileri girmeniz gerekir.

Etkinlik ve Fitness Verileri. Worfact Band kalp hızınız, adımlarınız, yaktığınız kalori ve uykunuz gibi verileri toplayarak etkinliğinizi ve fitness durumunuzu izlemenize yardımcı olur. İzlemek üzere seçebileceğiniz etkinliklere örnek olarak koşular, egzersizler ve uyku gösterilebilir.

Kullanım Verileri. Size en iyi hizmeti sunmak amacıyla performansınız ve Worfact Sağlık ve spor ve Worfact Band performansı ve bunları kullanımınız hakkındaki istatistikleri toplayarak otomatik olarak yükleriz.

Erişim ve Denetim. Worfact Sağlık ve spor içindeki verilerinizi görüntüleyebilir ve yönetebilirsiniz. Örneğin Worfact Sağlık ve spor'te profil verilerinizi görüntüleyebilir ve güncelleştirebilir, bağlı uygulamaları yönetebilir ve geçmiş etkinlikleri görüntüleyebilirsiniz. Worfact Sağlık ve spor uygulamasında belirli etkinlik ayrıntılarını silebilirsiniz. Belirli bir etkinliği sildiğinizde, etkinlik Worfact Sağlık ve spor hizmetinden silinir, buna karşın cihazlar tarafından yakalanan temel algılayıcı verileri Worfact Sağlık ve spor hizmetinde tutulur. Worfact Sağlık ve spor hesabınızı istediğiniz zaman silebilirsiniz.

Worfact Sağlık ve spor Hesabı ve Sağlıkla İlgili Kayıtlar. Yeni bir Worfact Sağlık ve spor hesabı oluşturmak için ad, doğum tarihi, e-posta adresi, posta kodu ve ülke/bölge gibi kişisel verilerinizi girmeniz gerekir. Kullandığınız özelliklere bağlı olarak sizden ek bilgi istenebilir. Bir Worfact Sağlık ve spor hesabı kendiniz ve öğrencileriniz için oluşturduklarınız gibi bir veya birden çok sağlık kaydını yönetmenizi sağlar. İstediğiniz zaman yönettiğiniz bir sağlık kaydına veri ekleyebilir veya kayıttan veri silebilirsiniz.

Sağlık Verilerini Paylaşma. Sağlık verilerinizi sağlık ile ilgili hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olabilecek kişilerle ve hizmetlerle paylaşabilmenizi sağlamak Worfact Sağlık ve spor in sağladığı önemli özelliklerden biridir. Varsayılan olarak oluşturduğunuz kayıtların kayıt sahibi sizsiniz. Kayıt tutan kişiler sağlık kayıtları için en yüksek erişim düzeyine sahiptir. Kayıt tutan kişi olarak, Worfact Sağlık ve spor üzerinden bir davet e-postası göndererek bir sağlık kaydındaki verileri başka bir kişiyle paylaşabilirsiniz. Kayıt tutan erişimi dahil olmak üzere ne tür bir erişime sahip olacaklarını, ne süreyle erişime sahip olacaklarını ve kayıt içindeki veriyi değiştirip değiştiremeyeceklerini belirleyebilirsiniz. Uygun olmayan bir düzeyde erişim sağlamak kişilerin gizliliğinizi ihlal etmesine ve hatta kendi kayıtlarınıza erişiminizi engellemesine neden olabileceği için, kayıtlarınıza erişim sağlamak konusunda dikkatli olmanız önerilir.

Bir sağlık kaydındaki belirli bir veriyi (veya verinin tamamını) diğer hizmetlerle paylaşmayı seçebilirsiniz. Yetkili bir kullanıcı Worfact Sağlık ve spor üzerinden erişim izni vermediği sürece hizmetler Worfact Sağlık ve spor üzerinden verilerinize erişemez. WOrfact Sağlık ve spor istekleri kabul ederek veya reddederek erişimi kontrol etmenizi sağlar. Erişim izni verilen her hizmet için, belirli bir sağlık kaydındaki hangi sağlık bilgilerinin paylaşılacağını ve hizmetlerin sağlık bilgileriyle ne tür eylemler gerçekleştirebileceğini seçebilirsiniz.

Bir kayıt için izin verdiğiniz bir hizmet, Worfact Sağlık ve spor hesabınızla ilişkilendirilen tam adınızı, yetkili kayıt veya kayıtların takma adlarını ve söz konusu kayıtla olan ilişkinizi öğrenecektir. Siz izni kaldırana kadar hizmet Worfact Sağlık ve spor üzerinden erişime sahip olmaya devam edecektir. Microsoft'a gizlilik vaatlerini yerine getirmediği durumda Infoart bir hizmetin Worfact Sağlık ve spor’e erişimini engelleyebilir. Buna karşın, Worfact Sağlık ve spor verinize erişimlerinin engellenmesi dışında söz konusu hizmetleri denetlemeyiz veya izlemeyiz, bununla birlikte gizlilik uygulamaları değişiklik gösterebilir.

Erişim ve denetimler. Worfact Sağlık ve spor hesabınızın verilerini inceleyebilir, düzenleyebilir veya silebilir ya da istediğiniz zaman Worfact Sağlık ve spor hesabınızı kapatabilirsiniz. Sadece kayıt tutan kişiler bir öğeyi kalıcı olarak silebilir. Bir sağlık kaydını sildiğinizde, kayıt erişim sağlayan tüm kullanıcılardan silinir.

Worfact Sağlık ve spor hesabınızı kapattığınızda, tek kayıt tutan kişi olduğunuz tüm kayıtları sileriz. Bir kayıt için kayıt tutan kişi erişimini paylaşıyorsanız kaydı silip silmeyeceğinize karar verebilirsiniz. Infoart, sağlık verilerinizin kazara veya kötü amaçlarla silinmesinin engellenmesine yardımcı olmak amacıyla verilerinizi kalıcı olarak silmeden önce sınırlı bir süre bekleyecektir.

Worfact Sağlık ve spor, kişi veya hizmetlerin tarih, eylem ve adı dahil olmak üzere kullanıcılar ile hizmetler tarafından gerçekleştirilen her erişim, değiştirme veya silme eyleminin tüm geçmişini saklar. Kayıt tutan kişiler söz konusu kayıtların geçmişini inceleyebilir.

E-Posta İletişimleri. Size e-postanızı doğrulamanızı isteyen bir e-posta göndermek, Worfact Sağlık ve spor üzerinden paylaşım davetlerine eklemek ve bilgilerin Worfact Sağlık ve spor kayıtlarınıza eklenebileceğine dair e-posta bildirimleri gibi hizmet bildirimleri göndermek amacıyla, Worfact Sağlık ve spor hesabınızı oluşturduğunuzda verdiğiniz e-posta adresini kullanırız.

Worfact Sağlık ve spor en yeni iyileştirmeler konusunda sizi bilgilendirmek için düzenli olarak haber bülteni gönderir. Worfact Sağlık ve spor ayrıca düzenli olarak son hesap etkinliklerinizi özetleyen bir e-posta gönderir. İletişim tercihlerinize bağlı olarak e-posta adreslerinizi size tanıtım amaçlı e-posta göndermek için de kullanırız. İstediğiniz zaman bu e-postaları almayı durdurabilirsiniz.


Çerezleri, sitenin performans ve kullanımı hakkında bilgi toplayıp analiz etmek, sosyal medya özellikleri sağlamak, içerik ve reklamları geliştirmek ve özelleştirmek için kullanıyoruz. Detaylı Bilgi